♡ Love you ♡

Tipy na cestování

1. dubna 2017 v 17:00 | Hanča (ségra od Marti)
Tipy na cestování

Taky milujete cestování na různá zajímavá místa ať už je to do zahraničí nebo tady po republice, ale ty nekonečné cesty jsou pro vás šílené.Připravila jsem si pro vás pár tipů co já dělám nebo jak se na ně chystám. Jdeme na to Usmívající se

 1. Svačinka
  Nevím jak ostatní ale já na cesty si vždy něco malého nachystám. I kdyby to mělo být nakrájené jablko nebo třeba rohlík. Něco si vždy vezmu. Můj tip jsou müsli tyčinky ( geniální pro prasátka :D)
 2. Sluchátka
  Jste milovníkem knížek a při jízdě vám je špatně. Nejlepší vynález audioknihy a díky sluchátkům se nemusíte nikoho ptát jestli mu to nevadí.
 3. Záhlavník
  Většinou například v autě když jsou dlouhé cesty usínám a není nic horšího než když pak krk narovnáte. Řešení je jednoduché záhlavník. Pokud si ho ale nechcete kupovat mám další mini tip. Pokud jedete a máte bundu či mikču, vemte si sebou povlak na menší polštář, mikinu si složte a vložte do povlaku. A hurá máte polštářek a uklizenou mikinu :)
 4. Mapka
  Jestli jedete do přírody rozhodně vemte si mapku, není všude signál :)
 5. Antibakteriální mýdlo či sprej
  To snad ani nemusím komentovat :)
 6. Průhledná složka (nejlépe se zapínáním)
  Na jízdenky a průkazy ideální, nezapomeň zkontrolovat peníze :)
 7. nabíječky a baterie
  Určitě si sebou berete nějaký foťák nebo telefon nebo popřípadě nějakou elektroniku a není nic hošího než nemít si ho jak nabít.Předchozí tipy jsou převážně do batůžku. Jdeme na další tipy převážně do kufru na delší cesty.

 1. Seznam, seznam, seznam
  Ano seznam je docela dost důležitý, zvlášť když jedete na delší cestu
 2. Ručník
  Když si ho přece jenom berete sebou neskládejte si ho ale dejte si ho přes věci, ušetříte místo a věci se udrží na místě
 3. Manikůra a šitíčko
  Vždycky se může stat nějaká nehoda a tato věcička se nikdy neztratí
 4. Ponožky
  Ponožky si ráda dávám přímo do bot....No zkrátka berete si sebou botasky ? Pokud ano tak přibližně do páru bot velikosti 40 se vejdem cca 7 párů ponožek.. Ušetříte tím místo :)
 5. kosmetika
  Kupte si malé láhvičky například na šampony a tak. Další tip je pokud si berete pinetky či nějaké sponky jednoduše navlíkněte na gumičku.

To je prozatím asi všechno :) Pokud máte i vy své tipy napište je do komentářů :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama